Asko.cz

Sponzorované odkazyAsko.cz by jistě měla být právě adresa nabytku Asko, ale bohužel tomu tak není. Pokud se podíváte na adresu Asko.cz nejdete zde bohužel stránky někoho, kdo se je zřejmě snažil Asku prodat a neuspěl. Na stránkách asko.cz najdete pouze oznámení: Omlouváme se Vám, ale stránka je momentálně nedostupná kvůli pravidelné údržbě.

Společnost Asko nábytek si tedy pro svou vlastní prezentaci musela vybrat doménu jinou. Asko má zaregistrovanou doménu asko.net, ale tato je v současné době také pouze v přípravě. Pro české zájemce o Asko nábytek je tedy dostupná doména asko-nabytek.cz, kterou vlastní skutečně společnost Asko, s.r.o.

A co na stránkách společnosti Asko najdete? Přesně to, co od takových stránek očekáváte. Stěžejním obsahem stránek asko-nabytek.cz je samozřejmě katalog zboží s cenami a spožností okamžitého nákupu s pohodlí domova. Osobně bych takto, ale asi mnoho nenakoupil, neboť při koupi nábytku si jej zkrátka musím prohlédnout „živě“. Pokud však máte jasnou představu, tak Vám to jistě zjednoduší a zrychlí nakupování.

Kromě katalogu, který je přehledně řazen do jedotlivých kategorií, včetně kategorií s aktuálním akčním zbožím, zde také najdete kontakty na všech 10 prodejen Asko nábytek spolu s mapou a GPS souřadnicemi. Dále si zde můžete přečíst jaké nadstandardní služby Asko nábytek svým zákazníkům nabízí. Některé služby jsou trvalého charakteru a některé služby se objevují sezónně.

Pro ty z Vás, kteří se chtějí stát členem týmu Asko nábytek je zde i možnost zaměstnání, což najdete v menu pod nadpisem volná místa.

Na stránkách Asko je ještě jedna položka v menu, nazvaná SERVIS. Přesněji je to online formulář pro podání reklamace. Myslím, že je to výborný prvek zejména pro ty, kteří neradi osobně reklamace řeší.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *