Dětský nábytek

Sponzorované odkazyDětský nábytek je nedílnou součástí vybavení každého dětského pokoje. Dětský nábytek musí splňovat přísné kritéria, především musí být bezpečný. Při zachování bezpečnosti musí dětský nábytek splňovat taky barevnou pestrost a rozmanitost.

Ty tam jsou časy, kdy se dětský pokoj vybavoval především různě poskládaným starším nábytkem
s cílem, aby tam dosloužil. Vždyť „děti ho přece stejně zničí“, tak proč utrácet za nový a navíc dětský
nábytek patřil mezi nedostatkové zboží. Pokud tedy nebyl po ruce šikovný tatínek a nápaditá maminka, našli jste v dětském pokoji obvykle mix různého nábytku, v lepším případě sladěného alespoň stejným Nábytek Basicnátěrem nebo tapetou. Dnes je situace úplně jiná.

Nábytek pro děti je, jak se říká „in“. Na trhu najdete široký výběr kvalitního dětského nábytku, který odolává dětským hrám a naopak svým stylem a designem podporuje jejich fantazii a v nepodstatné řadě jejich zdravý vývoj. Můžete volit mezi různým materiálovým, designován, barevným zpracováním. Navíc jsou v nabídce speciální sestavy pro různé věkové kategorie. Pokud se vaše rodina rozroste o miminko, bude mezi základní vybavení určitě patřit komoda s přebalovacím pultem a postýlka nebo kolébka ke spaní. Batolata a předškoláci ocení co největší prostor na hraní, potřebují však také dostatek místa pro uložení svých hraček a oblečení. Tuto úlohu lehce splní komody, šatní skříň a několik polic. Bezpečné místo pro odpočinek zajistí postýlka nebo rostoucí postel. Pro školáka a studenta je především důležité pracovní místo: dostatečný psací stůl
vybavený židlí, která zajistí zdravé sezení.

Máte zkušenost s nákupem dětského nábytku? Podělte se svou zkušeností s ostatními a napište svůj názor níže pod tento článek.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *