Ekonomické stavby

Sponzorované odkazyJak výhodně postavit rodinný dům tak, aby tím nebyl přetížen rodinný rozpočet je hlavní otázkou snad všech rodin, které se pro vlastní bydlení v domě rozhodnou. Finanční plánování ruku v ruce s ekonomií stavby je tím nejdůležitějším rozhodnutím, které v celém procesu učiníte. Je proto nutné se důkladně zamyslet nad všemi dílčími částmi stavby a zhodnotit ekonomický dopad stavby na vaši současnou i budoucí finanční situaci.

Není pravda, že na stavbu rodinného domu jsou zapotřebí milióny. I s malým několika statisícovým rozpočtem se může běžný člověk dobrat vysněného domečku. Dokonce se dá postupně stavět či přestavovat za běhu pouze s několika desítkami tisíc. To ale vyžaduje velmi přesné a všeobjímací plánování. Záleží jen na tom, jak se stavitel k celému problému jako celku postaví.

Společnost Ekonomické stavby je předním výrobcem zděných rodinných domů, který každoročně realizuje a předává svým klientům v České republice a na Slovensku přes 300 domů. Společnost byla založena v roce 1998 a už od počátku své činnosti se zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky služeb, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Ekonomické stavby jsou také jedním z prvních výrobců rodinných domů, který se může pochlubit certifikací kvality podle normy ISO 9001.

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od přípravy individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění nejvhodnějšího financování až po samotnou realizaci a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *