Kika nábytek

Sponzorované odkazyKika nábytek je ve více než 60 obchodních domech kika/Leiner a zákazníci zde naleznou sortiment čítající více než 50.000 druhů zboží od praktických doplňků až po komplexní řešení bydlení ve stylu hightech. V kika mají zákazníci „vše po ruce“, což znamená kompletní servis, který mimo jiné zahrnuje plánování, vyměřování, dodávku a montáž.

Kika nábytek vlastní 32 obchodních domů v Rakousku, 6 v Maďarsku, 6 v České republice, 2 na Slovensku, 2 v Chorvatsku, 1 v Rumunsku a 1 v Srbsku. Další obchodní domy jsou plánovány. Pomocí franšízy otevřela kika v dubnu 2009 první obchodní dům v Moskvě, následovaly Samara a Krasnodar. Další obchodní domy v Rusku a v Izraeli na sebe nenechají dlouho čekat.

Kika nábytek má před sebou slibnou budoucnost! Díky hospodářskému a politickému vývoji ve střední a východní Evropě a rozšíření Evropské unie zaznamenává skupina kika neustálý růst. kika vyvinula koncepci, která se upravuje dle požadavků spotřebitelů v cílových zemích: „Krásné bydlení a individuální design – nábytek a bytové doplňky pro každého.“ Nabídka je přizpůsobována, vytvářejí se nová pracovní místa a místní výrobci se stávají dodavateli Kika nábytek. Při výběru místa pro nové obchodní domy jsou upřednostňovány velké nákupní zóny. Stavební práce jsou prováděny ve spolupráci s místními firmami.

  • kika patří k vedoucím obchodníkům s nábytkem v Evropě
  • společnost kika je ve 100% vlastnictví rodiny Koch
  • kika expanduje do středoevropských a východoevropských zemí
  • kika vystupuje jako poskytovatel franšízy
  • kika určuje aktuální trendy

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *