Koupelnový nábytek

Sponzorované odkazyKoupelna je místnost v lidském obydlí vybavená přívodem a odpadem vody, která slouží pro provádění hygienických úkonů. Typická koupelna obsahuje vanu, nebo také sprchový kout a umyvadlo. Vlivem západního trendu se také v koupelnách může objevit záchod a bidet. K elektrickým spotřebičům objevujícím se v koupelně patří převážně pračka.

Na co však nikdy v koupelně nesmíme zapomenout, je koupelnový nábytek. Stejně jako v každém jiném sortimentu i zde je mnoho dodavatelů koupelnového nábytku a dále také mnoho výrobců, kteří dokáží vyrobit koupelnový nábytek přesně dle Vašich představ a dispozic samotné koupelny.

Tím nejběžnějším koupelnovým nábytkem je bezesporu koupelnová skříňka. V mnoha případech se tato skříňka umisťuje do blízkosti umyvadla a slouží pro uskladnění ručníků, kosmetiky či elektrických pomůcek, jako jsou fény a holící strojky.

V mnoha koupelnách a to zejména v těch větších nebývá použita jen jedna skříňka, ale celé koupelnové sestavy, jež se skládají hned z několik odlišných skříněk a také většinou obsahují elegantní zrcadlo s vlastním osvětlením.

Než budete vybírat vhodný koupelnový nábytek pro svoji koupelnu, dobře si změřte celý prostor, neboť jak staré přísloví praví, dvakrát měř a jednou řeš.

Koupelnový nábytek fotogalerie:

Kam dál?

  • Nábytek
    Nábytek (u větších prostor označován jako mobiliář) je funkční vybavení obytných i neobytných prostor sloužící k různorodým činnostem od relaxace, užitkovou, či jako prostředek práce. Je nedílnou souč …

  • Ratanový nábytek
    Ratanový nábytek jako výraz zná asi každý. Většina z Vás ví, jak ratanový nábytek vypadá, ale málokdo ví, z čeho je ratanový nábytek vlastně vyrobený. Otázka zní: Co je to ratan? Ratan je takzvaná „ry …

  • Kika nábytek
    Filozofie společnosti Kika nábytek je poskytovat zákazníkům služby týkající se nábytku a doplňků do domácnosti k jejich plné spokojenosti. Z pozice hlavního společníka mne velmi těší, že se naše firma …

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *