Pronájem bytů Praha

Sponzorované odkazyPronájem bytů Praha je doslova a do písmene „zlaté ryto“ pro jejich majitele, neboť Praha patří samozřejmě k těm nejdražším oblastem, kde si lze pronajmout byt. Pronájem bytu v Praze je opravdovou investicí a lidé bez práce jen těžko takovéto bydlení ufinancují.

Nevěříte, že pronájem bytů Praha je ten nejdražší? Zkuste se podívat na nabídky jednotlivých realitních kanceláří a přesvědčte se sami. Pronájem bytu v Praze se například za 4+kk na Praze 1 pohybuje v rozmezí 70 000 – 100 000 měsíčně a to už je sakra částka za pronájem, že?

Ty nejdražší byty k pronájmu v Praze se vyšplhají až k 200 000 za měsíc.

A teď z té druhé strany, tedy ty levnější pronájmy bytu v Praze. Pokud se nejedná vyloženě o ubytovnu, ale o plnohodnotný byt, tak si připravte něco kolem 20 000 měsíčně, za což pořídíte pronájem bytu v Praze asi 1+kk až 2+kk.

Pronájem bytů Praha je tak opravdu určen těm, kteří zde pracují a vydělávají minimálně okolo 40 000 měsíčně na domácnost. V opačném případě budete nuceni spát a žít v nějaké ubytovně, které však mají nevalnou pověst, páchnou a jsou často cílem různých zlodějů a dalších pofidérních stvoření.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *