Raab Karcher Stavebniny

Sponzorované odkazyRaab Karcher Stavebniny patří k těm největším, které u nás v republice máme. Stavebniny Raab Karcher disponují padesáti obchody v ČR, online stavebninami na internetu a seženete u nich opravdu vše, co jen trochu spadá do oboru stavebnin.

V moderních obchodech, evropského standardu, můžete vybírat z více než 60 tisíc certifikovaných produktů té nejvyšší kvality od renomovaných výrobců z ČR i ze zahraničí.

Ve všech prodejnách je k dispozici kvalifikovaný a ochotný personál, který pomůže nejen při projektování staveb, ale i řešení Vašich nejnáročnějších požadavků. Zákazníkům poskytujeme celou řadu služeb – vizualizace koupelen, fasád, odborné poradenství, apod. Navíc při větších odběrech zajistíme dopravu po ČR zdarma.

Svým obchodním partnerům nabízíme ideální spojení domácí tradice s jistotou zahraničního kapitálu nadnárodního koncernu Saint Gobain, který působí ve více než 45 zemích celého světa a rozsahem svých obchodních aktivit se řadí mezi nejdůležitější investiční společnosti na světě.

Pár slov o historii společnosti Raab Karcher Stavebniny:

Firmu Raab Karcher založili před více než stopadesáti lety, v roce 1848, v německém Falcku společníci Carl Raab a Carl Heinrich Karcher. Původní obchod s uhlím později rozšířily další produkty jako dřevo, stavební hmoty, topné oleje, chemické výrobky a další. Od roku 1998 firma působila v rámci obchodní společnosti Stinnes AG, součásti koncernu VEBA. 1.1.2000 se stala novým majitelem skupiny Raab Karcher francouzská společnost Saint–Gobain, která působí na celosvětovém trhu skla, konstrukčních a ušlechtilých materiálů. Dnes působí značka Raab Karcher v ČR pod křídly společnosti SAINT-GOBAIN Building Distribution CZ, a.s.

Už jste někdy nakupovali u Raab Karcher Stavebniny? Napište nám své zkušenosti s nákupem, cenami a službami níže v komentářích.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *