Stavby na klíč

Sponzorované odkazyStavby na klíč jsou velmi oblíbenou variantou v případě, že se chystáte se stavět dům a nechcete si přidělávat starosti se vším, co stavba obnáší.

Výhody stavby na klíč:

  • Ušetříte čas. Žádné starosti se zajištěním bezpočetných povolení, posudků, přivedením sítí, organizací stavebních prací atd. O všechno se postaráme, jediná “povinnost”, která Vám zůstane, je občasná kontrola postupu stavebních prací.
  • Zkrátí se doba stavby díky plynulému na sebe navazujícímu harmonogramu
  • Záruka kvality – pokud za kvalitu stavby ručí jediná firma, je v jejím vlastním zájmu si kvalitu stavby co nejlépe pohlídat

Bohužel však také stavby na klíč mají jednu obrovskou nevýhodu. Díky tomu, že firma, která bude stavbu na klíč provádět musí počítat s jistými riziky a hlavně určuje cenu ještě před započetím stavby. Zejména z těchto dvou důvodů je cena stavby na klíč až dvojnásobně dražší než stavba svépomocí, či dle vlastního projektu a postupně.

Máte Vy osobně zkušenosti se stabou na klíč? Podělte se s ostatními o své zkušenosti a napište Váš vlastní názor na stavby na klíč níže pod článkem.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *