Stavebniny DEK

Sponzorované odkazyStavebniny DEK se od svého založení v roce 1993 (pod názvem DEKTRADE s.r.o.) zabývají výhradně obchodem se stavebními materiály. V roce 2003 došlo k transformaci do akciové společnosti . Obchodní značku STAVEBNINY DEK začala společnost používat v průběhu roku 2015.

Stavebniny DEK dnes najdete ve všech regionálně významných městech po celém území České republiky. Pokud jste však mimo dosah, nezoufejte, společnost DEK provozuje také online e-shop a veškerý stavební materiál si můžete nechat doručit.

V roce 2008 se společnosti DEK podařilo úspěšně převzít společnost G SERVIS CZ, s.r.o., největšího dodavatele projektů typových rodinných domů v České republice. Stavebniny DEK se začaly pravidelně umísťovat v žebříčku CZECH TOP 100, žebříčku nejvýznamnějších firem v České republice. Také v tomto roce začaly podporovat Nadaci Terezy Maxové, která pomáhá opuštěným a znevýhodněným dětem.

Síť Stavebnin DEK se v roce 2017 rozrostla na celkem 72 prodejen. Postaveno bylo 5 nových moderních moderních areálů. Po celé republice je zákazníkům k dispozici 57 DEK půjčoven, 26 mícháren omítek a barev, 38 klempířských dílen a 4 klempířská centra.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *