Stavebniny Janík

Sponzorované odkazyStavebniny Janík nabízí kompletní sortiment stavebních materiálů za výhodné ceny. Vše pro Vaši stavbu na jednom místě.

Představení společnosti Stavebniny Janík:

Soukromá obchodní firma Stavebniny Janík byla založena v roce 1991. Firma se sídlem v Ostravě – Přívoze měla zpočátku dvě pobočky a to v Kobeřicích a Dolním Benešově – Zábřehu. Dnes má však své prodejny i v Bruntále, Krnově, Opavě a Vrbně pod Pradědem.

Od začátku svého působení se zabýváme prodejem stavebního materiálu. V současné době realizujeme prodej ve dvou formách jako velkoobchodní činnost (prodej dalším prodejcům a realizačním firmám) a maloobchodní činnost (prodej přímo konečnému zákazníkovi). Svým zákazníkům jsme schopni nabídnout kompletní sortiment stavebních materiálů, servis v zajištění dopravy zboží, technické poradentsví či kalkulace stavebních materiálů.

Co nabízí společnost Stavebniny Janík?

Nabízíme Vám komplexní sortiment stavebních materiálů za výhodné ceny. U nás nakoupíte vše potřebné pro Vaši stavbu na jednom místě. Naprostá většina prodávaných materiálů je od českých výrobců. Mimo běžný sortiment Vám zajistíme v co nejkratších dodacích lhůtách i zboží na objednávku z katalogů.

Stavebniny Janík nabízí široký výběr stavebního materiálu, obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, koupelnových doplňků, stavebního nářadí, železářství.

Navíc Stavebniny Janík nabízí a poskytuje svým zákazníkům tyto služby zdarma:

 • rozpočty materiálu,
 • 3d vizualizace,
 • míchání barev,
 • odborné technické poradenství.

Zajistíme dopravu zakoupeného zboží až k Vám. Nabízíme Vám také možnost nákupu stavebního materiálu prostřednictvím internetového obchodu. Nakupujte z pohodlí domova za výhodné ceny s dopravou přímo na Vaši stavbu.

Kam dál?

 • Stavebniny online
  Chystáte se stavět nebo už stavíte? Stavebniny online Vám jistě pomohou při výběru materiálů a hlavně si díky stavebninám online uděláte dostatečný obrázek o cenách a konkurenci. Stavebniny online jso …

 • Raab Karcher Stavebniny
  Raab Karcher Stavebniny patří k těm největším, které u nás v republice máme. Stavebniny Raab Karcher disponují padesáti obchody v ČR, online stavebninami na internetu a seženete u nich opravdu vše, co …

 • Ytong ceník
  Ceník Ytong je často hledaným výrazem zákazníků, kteří chtějí stavět rodinné domky a získali důvěru právě ve stavební materiál Ytong. Přinášíme Vám část ceníku Ytong, kde naleznete základní materiály …

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *