Stavebniny Janík

Sponzorované odkazy



Stavebniny Janík nabízí kompletní sortiment stavebních materiálů za výhodné ceny. Vše pro Vaši stavbu na jednom místě.

Představení společnosti Stavebniny Janík:

Soukromá obchodní firma Stavebniny Janík byla založena v roce 1991. Firma se sídlem v Ostravě – Přívoze měla zpočátku dvě pobočky a to v Kobeřicích a Dolním Benešově – Zábřehu. Dnes má však své prodejny i v Bruntále, Krnově, Opavě a Vrbně pod Pradědem.

Od začátku svého působení se zabýváme prodejem stavebního materiálu. V současné době realizujeme prodej ve dvou formách jako velkoobchodní činnost (prodej dalším prodejcům a realizačním firmám) a maloobchodní činnost (prodej přímo konečnému zákazníkovi). Svým zákazníkům jsme schopni nabídnout kompletní sortiment stavebních materiálů, servis v zajištění dopravy zboží, technické poradentsví či kalkulace stavebních materiálů.

Co nabízí společnost Stavebniny Janík?

Nabízíme Vám komplexní sortiment stavebních materiálů za výhodné ceny. U nás nakoupíte vše potřebné pro Vaši stavbu na jednom místě. Naprostá většina prodávaných materiálů je od českých výrobců. Mimo běžný sortiment Vám zajistíme v co nejkratších dodacích lhůtách i zboží na objednávku z katalogů.

Stavebniny Janík nabízí široký výběr stavebního materiálu, obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, koupelnových doplňků, stavebního nářadí, železářství.

Navíc Stavebniny Janík nabízí a poskytuje svým zákazníkům tyto služby zdarma:

  • rozpočty materiálu,
  • 3d vizualizace,
  • míchání barev,
  • odborné technické poradenství.

Zajistíme dopravu zakoupeného zboží až k Vám. Nabízíme Vám také možnost nákupu stavebního materiálu prostřednictvím internetového obchodu. Nakupujte z pohodlí domova za výhodné ceny s dopravou přímo na Vaši stavbu.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *