Střešní okno nejen jako doplněk současného interiéru

Sponzorované odkazylevnestavebniny-oknaMnozí z nás si ani neuvědomují, jaký má střešní okno vliv na vyznění celého interiéru. Do prostoru se jim dostává nejen světlo, ale i vlastně kousek přírody. A co by mohlo být pro romantickou náladu lepší než strop plný hvězd.

 

Ale to trochu předbíháme. Střešní okna jsou v dnešní době nedílnou součástí každého půdního prostoru. Byty s tímto půdorysem se v posledních letech těší velké oblibě. S rostoucí poptávkou zákonitě rozrůstá i nabídka střešních oken. U lepších výrobců si můžete zvolit materiál a typ okna. Ti nejlepší vám nabídnou ucelený sortiment včetně vysoce specializovaných doplňků.

 

Doplňky se vyplatí vybírat u výrobce

Výborným příkladem těchto služeb jsou střešní okna Velux. Přímo od výrobce si tak můžete pořídit nespočet druhů rolet, žaluzií, venkovních rolet a markýz nebo sítí proti hmyzu. Nevystavujete se tak nebezpečí, že se vámi zakoupený doplněk nebude přesně hodit k vašemu typu okna. Navíc je každé střešní okno VELUX vybaveno zabudovanými úchytkami, díky kterým snadnou montáž zvládnete sami a potrvá Vám to pouhých pár minut.

 

Tma stisknutím jediného tlačítka

Pokud jsou vaše střešní okna na obtížně dostupném místě, je pro vás dálkové ovládání to pravé řešení. Jediným stisknutím tlačítka můžete místnost zastínit nebo dokonce zatemnit. V poslední době si tuto technologii mohou dovolit i zákazníci, kteří si z různých důvodů ovládání nenechali zabudovat již při stavbě domu. Jednoduše si mohou dokoupit celý systém a dodatečně jej nainstalovat. Ekologickou novinkou je poté zásobování tohoto systému energií ze solárních baterií. To jej činí nezávislým na jakýchkoliv přívodních kabelech.

 

Moderní střešní okno není pouhým doplňkem celého interiéru. Určuje celkové vyznění a atmosféru pokoje. Jeho doplňky z něj poté mohou udělat dominantu celého prostoru.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *