Ytong

Sponzorované odkazyYtong je pórobetonový zdicí systém. Je lehký a má dobré tepelné vlastnosti. Až do výše pěti podlaží může být použit jako samonosná konstrukce. Ytong je velmi oblíbený stavební materiál zejména pro výstavbu rodinných domků a to jak na straně uživatelů, tak i na straně stavebních společností. Díky svému složení je s ním relativně snadná manipulace a dá se lehko upravovat (řezat).

Ytong je masivní a neobyčejně odolný

Jedna z nejdůležitějších vlastností Ytong je veliká mechanická pevnost při malé objemové hmotnosti. Jeho rovnorodá stuktura mu dává ve všech směrech stejné vynikající vlastnosti.

YTONG je po všech stránkách ekologický

Pórobeton využívá nejběžnější přírodní suroviny, je k přírodě ohleduplný nejen při výrobě, dopravě a recyklaci, ale vzhledem ke svým užitným vlastnostem po celou dobu svého využití.

YTONG má nejlepší tepelně-izolační vlastnosti

ze všech zdících stavebních materiálů. Šetří energii a tím i výdaje na vytápění domu. V zimě akumuluje teplo, v létě je v domě příjemný chládek.

YTONG je velice jednoduchý ve svém zpracování a opracování

Tak umožňuje rychlou a úspornou stavbu. Ytong se zpracovává buď způsobem montáže ze stavebních elementů nebo osvědčenou metodou „lepení“ (tenkovrstvé zdění).

YTONG svou masivností poskytuje zvukovou izolaci odpovídající normám.

To znamená, že poskytuje klidné bydlení i v oblastech silného silničního provozu.

YTONG „dýchá“

To znamená vysloveně zdravé a příjemné klima v domě. Optimálně reguluje vlhkost a rozdíl teplot.

YTONG je nehořlavý

Tím garantuje nejvyšší protipožární ochranu a činí tak další nákladná opatření přebytečnými.

Kam dál?

  • Ytong ceník
    Ceník Ytong je často hledaným výrazem zákazníků, kteří chtějí stavět rodinné domky a získali důvěru právě ve stavební materiál Ytong. Přinášíme Vám část ceníku Ytong, kde naleznete základní materiály …

  • Stavebniny Janík
    Stavebniny Janík nabízí kompletní sortiment stavebních materiálů za výhodné ceny. Vše pro Vaši stavbu na jednom místě. Představení společnosti Stavebniny Janík: Soukromá obchodní firma Stavebniny Janí …

  • Porotherm
    Porotherm je cihlový systém, který je určen pro nízkoenergetické domy, pasivní domy a další stavby a to díky šírokému sortimentu včetně pojiv. Systém POROTHERM minimalizuje tepelné ztráty systémovým ř …

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *