Ytong

Sponzorované odkazyYtong je pórobetonový zdicí systém. Je lehký a má dobré tepelné vlastnosti. Až do výše pěti podlaží může být použit jako samonosná konstrukce. Ytong je velmi oblíbený stavební materiál zejména pro výstavbu rodinných domků a to jak na straně uživatelů, tak i na straně stavebních společností. Díky svému složení je s ním relativně snadná manipulace a dá se lehko upravovat (řezat).

Ytong je masivní a neobyčejně odolný

Jedna z nejdůležitějších vlastností Ytong je veliká mechanická pevnost při malé objemové hmotnosti. Jeho rovnorodá stuktura mu dává ve všech směrech stejné vynikající vlastnosti.

YTONG je po všech stránkách ekologický

Pórobeton využívá nejběžnější přírodní suroviny, je k přírodě ohleduplný nejen při výrobě, dopravě a recyklaci, ale vzhledem ke svým užitným vlastnostem po celou dobu svého využití.

YTONG má nejlepší tepelně-izolační vlastnosti

ze všech zdících stavebních materiálů. Šetří energii a tím i výdaje na vytápění domu. V zimě akumuluje teplo, v létě je v domě příjemný chládek.

YTONG je velice jednoduchý ve svém zpracování a opracování

Tak umožňuje rychlou a úspornou stavbu. Ytong se zpracovává buď způsobem montáže ze stavebních elementů nebo osvědčenou metodou „lepení“ (tenkovrstvé zdění).

YTONG svou masivností poskytuje zvukovou izolaci odpovídající normám.

To znamená, že poskytuje klidné bydlení i v oblastech silného silničního provozu.

YTONG „dýchá“

To znamená vysloveně zdravé a příjemné klima v domě. Optimálně reguluje vlhkost a rozdíl teplot.

YTONG je nehořlavý

Tím garantuje nejvyšší protipožární ochranu a činí tak další nákladná opatření přebytečnými.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *