Zahradní altán

Sponzorované odkazyLéto, gril, příjemná podvečerní atmosféra v přírodě – to všechno k sobě neodmyslitelně patří. Máte zahradu, anebo pozemek u rodinného domku a večer byste rádi spočinuli venku, ale zároveň chcete být chráněni před deštěm? Co takhle zahradní altán? Altán má jednu velkou výhodu a to tu, že se jedná o otevřený prostor, ve kterém můžete posedět v příjemném kontaktu s přírodou.

Jelikož je ale shora krytý, nezaskočí vás ani letní déšť. Pokud tedy toužíte po příjemném letním posezení, při němž vás bude chladit svěží vánek, po místě, kde si můžete popovídat, najíst se a prožít příjemné chvíle s přáteli, pak si pořiďte altán – Vaši zahradu oživí a ještě vás ochrání před deštěm.

Dovnitř anebo vedle altánu můžete také umístit zahradní gril, případně krb, nebo udírnu a nic Vám nebrání v příjemném letním večeru u dobrého jídla a sklenky kvalitního vína a pozorování noční oblohy. Nevýhodou altánu je naopak to, že jej nelze použít jako úložný prostor – je totiž otevřený, takže každý nepořádek je hned na očích, stejně tak jako uložený zahradní nábytek, nářadí nebo drahé sedačky, motorové kosy nebo třeba cirkulárka. Vhodná je proto zejména pro ty majitele zahrad, kteří jej jako úložný prostor nepotřebují. V tomto ohledu totiž altán zahradní chatku nenahradí.

Pro uskladnění zahradních nástrojů, nářadí a zahradního nábytku je nejvhodnější zahradní domek. Může nahradit chybějící sklep či kůlnu. Pořízením zahradního domku zajistíte, že se Vám už nikde nebude válet zahradní nářadí a zahradní nábytek nebude trpět povětrnostními vlivy.

Zahradní altány fotogalerie:

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *