Zahradní nábytek

Sponzorované odkazyChcete se na své zahraděcítit vždy skvěle? Toužíte si dokonale vychutnat ty chvíle odpočinku a relaxace, které by měly být s každou zahradou neodmyslitelně spojeny? Rádi byste se na své zahradě vždy naprosto uvolnili, vypnuli a užívali se storprocentní pohodlí a komfort? Potom je naprosto nutné, abyste si pořídili kvalitní a stylový zahradní nábytek! Vybavte svou zahradu tím nejlepším specializovaným nábytkem od kvalitního dodavatele! Zahradní nábytek vdechne každé zahradě to pravé kouzlo dokonalého komfortu!

Zahradní nábytek je nepostradatelným vybavením každé zahrady, která má dýchat útulností a pohodlím. Vždyť kde jinde bychom se měli cítit v dokonalém bezpečí a pohodě než na své vlastní zahradě! Ať už jste si zamilovali posezení před domem se svými blízkými, siestu s přáteli s čajem a kávou nebo třeba zahradní grilování, vždy je nutné mít k dispozici dobrý zahradní nábytek!

Dopřejte proto své zahradě ten nejlepší nábytek. Pokud jste vyznavači klasického stylu a přírodních materiálů, objednejte si rozhodně dřevěný zahradní nábytek. Milovníci trendů a sepětí s přírodou sáhnou jistě po ratanových sedacích soupravách, kdežto ten, komu lahodí dynamický a moderní styl bydlení, si nejspíše zvolí kovový zahradní nábytek. U zahradního nábytku je rozhodující kvalita! Proto si jej vybírejte u dobrého obchodníka!

Při pořízení jakéhokoli nábytku je vždy nezbytné obracet se pouze na zkušené specialisty a zavedené obchodníky. Nezapomínejte, že koupě nábytku je dlouhodobá investice a že výsledek ovlivní celý dojem z Vaší zahrady i z Vašeho bydlení! Vaše zahrada si zaslouží kvalitní vybavení! Proto je rozumné realizovat tuto dlouhodobou investici u odborníků na slovo vzatých.

Jak udržovat zahradní nábytek?

  • Potřebujete důkladně vyčistit dřevo? Suchým hadříkem nejprve zbavte nábytek všech větších nečistot (pavučiny, suché listí, prach) a pak ho otřete vlhkým hadříkem namočeným do vlažné mýdlové vody a nechte oschnout.
  • Stál dlouho venku bez povšimnutí? Při silném znečištění (zčernalé plochy s usazeninami prachu) si pořiďte speciální čisticí prostředek, který použijte neředěný na měkkém hadříku. Už nesmývejte, opět počkejte, až nábytek oschne.
  • Je povrch nábytku nerovný, jakoby „chlupatý“? Přebruste ho speciální abrazivní houbičkou, vždy v jednom směru a lehce, abyste dřevo příliš nepoškrábali. Nebo zkuste tvrdý karton z krabice, podobně funguje například i suchy list banánovníku, který používají výrobci nábytku v Indonésii.
  • Nábytek byste měli naolejovat alespoň jednou až dvakrát během sezóny – sjednotíte tím jeho barvu a ochráníte ho před nepřízní počasí a UV zářením. Olej nanášejte na ucelené plochy, aby nevznikaly skvrny, a až přípravek nasákne do dřeva, přebytečný olej setřete hadříkem. Vždy se řiďte pokyny na obalu přípravku, před aplikaci ho zkuste na malé, méně viditelné místo.
  • Máte na posezení polstrované potahy? Molitanovou výplň vyndejte, důkladně vyvětrejte a potahy vyperte, nejlépe při 40°C. Při běžném provozu nezapomínejte potahy před deštěm uklidit; přestože některé bývají voděodolné, při vydatnějších deštích se také určitě namočí.
  • Klíčem utáhněte všechny šrouby na jednotlivých kusech, pokud byste používali nábytek s uvolněnými šrouby, mohly by při zatíženi vylomit kousky dřeva. Totéž proveďte před zimou, necháváte-li nábytek venku na mrazu. Voda, která by se dostala do mezer, může zmrznout a způsobit nehezké praskliny.

Zahradní nábytek fotogalerie:

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *