Zahradní traktor

Sponzorované odkazyZahradní traktor je velmi užitečnou pomůckou pro ty z Vás, jež máte větší (rozlohou) zahradu, která je zejména zatravněná. Využití zahradního traktoru je hned několik.

Zahradní traktor je perfektním nástrojem, který pomůže svému majiteli udržovat pozemek v bezvadném stavu. Traktory využijí především majitelé, kteří nemají tolik času séci trávu ručně nebo pomocí tradičních motorových sekaček.

Traktorové sekačky se mohou pochlubit vysokým výkonem, snadností a pohodlností ovládání. Zahradní traktory umožňuji posekat velký prostor za mnohem kratší čas, než je manuální činností nebo motorovou sekačkou možné.

U těchto domácích traktorů lze bez obtíží nastavit výši pokosu a během sekání podle potřeby jej i měnit. Traktory nabízejí i výhodu mnohem větších sběrných košů, jejich objem může přesáhnout 350 litrů, což znamená, že není potřeba koš při sekání trávy příliš často vyprazdňovat. Navíc se vyrábějí zahradní traktory jak s mechanickou, tak i elektronickou obsluhou koše, což nakonec může vest k tomu, že se sekání trávy stane z nenáviděné činnosti velmi oblíbenou a zábavnou činností.

Vlatníte zahradní traktor? Napište nám níže do komentářů jaký máte typ a jak jste s ním spokojeni. Pomůžete tak těm, kteří teprve o nákupu zahradního traktoru přemýšlejí.

Kam dál?

  • Sekačka
    Sekačka na trávu či sekačka na pokos obilí resp. obilní sekačka, je specializované zemědělské či zahradnické zařízení, které pomocí jednoho nebo více pracovních nástrojů (obvykle se jedná o nože) zaro …

  • Zahradní krby s udírnou
    Pokud na své zahradě ještě nemáte zahradní krb a zvažujete, že si jej pořídíte, měli by jste zvážit také možnost zahradního krbu s udírnou. Jak jistě víte, uzení je zpracování masa pomocí tepla a kouř …

  • Elektrická sekačka
    Elektrická sekačka na trávu je velmi lehká, snadno ovladatelná s dostatečným výkonem i na vyšší trávu. Elektrická sekačka je určena pro menší travnaté plochy o rozloze do 800m2. Větší plocha není vhod …

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *