Zařizujeme obchod – vystavte zboží do regálů

Sponzorované odkazyregalyJelikož se v našich zeměpisných šířkách příliš neuchytíme s vystavováním zboží na kobercích či přímo na zemi, jak se s tím můžeme setkat třeba na dovolené na orientálním bazaru, musíme při zařizování obchodu myslet na to, jestli zvolit vitríny, dřevěné police či kovové regály. Jaké máme tedy možnosti?

Nejlevněji vyjdou kovové regály

Argumentace cenou mluví jasně. Nejlevněji vás při zařizování obchodu vyjdou kovové regály, a pokud máte plánu obchodovat např. s potravinami nebo zbožím, které je potřeba vystavovat ve velkých množstvích, kovové regály vás přesvědčí i z hlediska stability a jednoduché hygienické údržby. Oproti dřevěné variantě se také snadno skládají, rozkládají a převážejí a poškozené části lze snadno nahradit novými prefabrikovanými díly.

Nabídka je navíc opravdu pestrá – různé barvy, výšky, hloubky i designy pro specifický druh zboží nebo umístění. Vyberete si z regálů přímo na zeleninu nebo na pečivo, z přístěnných regálů, oboustranných regálů nebo rohových regálů. Např. za základní přístěnný regál s šířkou 625 mm, výškou 1600 mm a hloubkou 300 mm a jedním podlažím zaplatíte kolem 1700 Kč.

Myslete i na vybavení skladu

Speciální skladové regály v různých nosnostech se budou hodit i do vašeho skladu pro přehledné uložení zboží. Nosnost se obvykle pohybuje mezi 145-350 kg na jedno podlaží a celá soustava unese až 1700 kg. Se speciálním pozinkovaným povrchem jsou navíc odolnější, než běžné regály. Možná je i nerezová úprava nebo využití speciálních systémů pro archivaci dokumentů nebo skladování specifického zboží, jako jsou např. pneumatiky nebo desky a tyče. Využít lze i tzv. paletové regály, které umožňují snadnou manipulaci se zbožím za pomoci paletového systému.

Máte už prodejní pult?

Jednou z nejdůležitějších součástí obchodu je samozřejmě i prodejní pult. Z nabídky obchodníků si vyberete libovolné provedení či barvu. Základem bývá kostra z ocelových profilů s výplněmi tvořenými laminem či sklem, které se bude hodit na další vystavování cennějšího zboží přímo u pokladny pod dozorem prodavače. Např. zlatnictví ocení provedení s vložkami na výstavní police. Jeden prodejní pult v základní úpravě vás vyjde zhruba na 5000 Kč, prosklené modely budou stát kolem 10 000 Kč a výše. Z jiné cenové kategorie jsou pak tzv. pokladní boxy s dopravníkovým pásem, které využívají větší markety, nebo řešení na míru.

Nabídka je opravdu pestrá a dnes už nemusíte při vybírání vybavení obchodu hledět pouze na cenu a praktičnost, ale i na design a provedení, aby se u vás zákazníkům líbilo a rádi se do pěkně organizované prodejny vraceli.

1x komentováno

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *