Zimní zahrady

Sponzorované odkazyZimní zahrada je součást obytného prostoru, který má několik funkcí, jednou z nich je osvětlení tmavých prostor.

V zimní zahradě, kterou užijeme celoročně, potřebujeme jistý komfort. To znamená stabilní klima, kdy nám v zimě není chladno, v létě naopak horko, skla dobře tepelně izolují a voda se nerosí kolem oken. Nezbytné je i kvalitní větrání a stínění prostoru.

K vybudování zimní zahrady lze pochopitelně najít celou řadu různých důvodů. Z nich nejdůležitější je zejména vysoká kvalita bydlení a samozřejmě i vlastní uspokojení. Místo které je celoročně hýčkané sluncem a světlem, prodchnuté svěží zelení a vůní květin, otevírající se opticky okolní přírodě, prohřívané úspornou sluneční energií, případně i obdivované všemi návštěvami a kolemjdoucími jako opravdový klenot domu. Podobné myšlenky vám při plánování vlastní zimní zahrady budou vyvstávat v hlavě jaksi automaticky. Jeden záměr by měl ovšem zůstat vždy klíčový. Smyslem tohoto proskleného prostoru s vegetací je získat příjemnou atmosféru bydlení a novou životní kvalitu.

Zimní zahrady fotogalerie

2x komentováno

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *